    • PDG32K0400B2NN
  • PDG32K0400B2NN
  • PDG32K0400B2NN
    PDG32K0400B2NN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 400A, 50kA@480V, PXR10 LSI,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32K0400B2NN
    Amperage:
    400
    Trip Functions:
    LSI
    AIC:
    50kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 400
    Family Power Defense
    Trip Functions LSI
    Voltage 600
    AIC 50kA@480V