    • PDG32KH400E5ZN
  • PDG32KH400E5ZN
  • PDG32KH400E5ZN
    PDG32KH400E5ZN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 400A, 50kA@480V, PXR20 LSIG w/ARMS + Relays + ZSI,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32KH400E5ZN
    Amperage:
    400
    Trip Functions:
    LSIG
    AIC:
    50kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 400
    Family Power Defense
    Trip Functions LSIG
    Voltage 600
    AIC 50kA@480V