    • PDG32M0400E5RN
  • PDG32M0400E5RN
  • PDG32M0400E5RN
    PDG32M0400E5RN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 400A, 65kA@480V, PXR20 LSIG w/ARMS + Relays,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32M0400E5RN
    Amperage:
    400
    Family:
    Power Defense
    Trip Functions:
    LSIG
    AIC:
    65kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 400
    Family Power Defense
    Trip Functions LSIG
    Frame 600
    Poles 2
    Voltage 600
    AIC 65kA@480V