    • PDG32M0600E2CN
  • PDG32M0600E2CN
  • PDG32M0600E2CN
    PDG32M0600E2CN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 600A, 65kA@480V, PXR20 LSI + Relays + CAM,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32M0600E2CN
    Trip Functions:
    LSI
    AIC:
    65kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 600
    Family Power Defense
    Trip Functions LSI
    Voltage 600
    AIC 65kA@480V