    • PDG32M0600E3RN
  • PDG32M0600E3RN
  • PDG32M0600E3RN
    PDG32M0600E3RN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 600A, 65kA@480V, PXR20 LSIG + Relays,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32M0600E3RN
    Trip Functions:
    LSIG
    AIC:
    65kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 600
    Family Power Defense
    Trip Functions LSIG
    Voltage 600
    AIC 65kA@480V