    • PDG32NH250E4WN
  • PDG32NH250E4WN
  • PDG32NH250E4WN
    PDG32NH250E4WN
    Eaton
    Eaton Power Defense molded case circuit breaker, Frame Size 3 (45-600A), 2 Pole, 250A, 85kA@480V, PXR20 LSI w/ARMS + Relays + Modbus + ZSI,Terminal pads only, lugs not included
    (You save )
    SKU:
    PDG32NH250E4WN
    Amperage:
    250
    Family:
    Power Defense
    Trip Functions:
    LSI
    AIC:
    85kA@480V
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Amperage 250
    Family Power Defense
    Trip Functions LSI
    Voltage 600
    AIC 85kA@480V